Telefon: 0232 237 09 49 | E-posta: info@selvimermer.com.tr

Neden Silestone Tezgah?

Çünkü Siz Özelsiniz...

Kuvars yüzeylerde dünyanın en büyük üreticisi olan Silestone, toplam pazar payı olarak da dünya lideridir. SILESTONE, 50’den fazla rengi, 2 farklı şık yüzeyi ve antibakteriyel koruma özelliği ile benzersizdir. Aileniz için maksimum hijyen sağlarken evinizi özel ve elegan kılar...

Kuvars, doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden biridir.

Silestone'un elegan bir görünümü vardır. Ağırlığı ve hissi doğal bir taşınkine benzemekle beraber, doğal taştan çok daha yüksek bir kalitededir. İçerdiği %93 oranında doğal kuvarstan oluşan Silestone, en güzel mutfak tezgahlarının yapımında ve en yenilikçi mimari uygulamalarda tercih edilmektedir. Tamamen homojen düz renkler sunan Silestone, bütün doğal taşlardan daha üstündür.

Silestone, içerdiği yüksek kuvars miktarı sayesinde leke ve çizilmelere karşı müthiş bir dayanıklılık sağlarken, antibakteriyel özelliği sayesinde ailenizin sağlığını da korumaya devam eder.

Silestone, çok temiz görünen mutfak ve banyolarda dahi sürekli gelişen ve çoğalan zararlı bakterilerin yaşamasına izin vermeyen dünyanın tek kuvars masif yüzey malzemesidir. Silestone tezgahlarını özel kılan, içinde barındırdığı "Microban Antibakteriyel Koruma" teknolojisidir. Kuvars içeren mutfak tezgahlarında sadece Silestone tarafından sağlanan Microban Antibakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın
tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar. Üretim sürecinde Silestone formülüne eklenen Microban, her bir kuvarz parçacığına maksimum hijyen kazandırarak, aileniz için mükemmel koruma sağlar.

Selvi Mermercilik olarak İzmir ve çevre illerinde mutfak ve banyo tezgahı uygulamalarında size hizmet veriyoruz.

SILESTONE ÜRÜNLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.!


Go to top of page