Telefon: 0232 237 09 49 | E-posta: info@selvimermer.com.tr

Silestone Unsui

Ürün Açıklaması


Mutfaklar artık, yaratıcılığın gerçeğe dönüştüğü bir buluşma noktası... Silestone, evinizi sıra dışı yapan çok özel bir üründür.
Silestone, günümüzün modern insanı için tasarlandı. Tabuları yıkan bir yaklaşımla sizin için yaratılan Silestone, benzersiz renkleri ve çok özel yüzeyleri hayatınıza taşıyor. Antibakteriyel koruma sağlayan dünyanın tek kuvars masif yüzey malzemesi olan Silestone, sağlamlık ve estetiği maksimum hijyen ile birleştirerek ailenize hak ettiği kaliteyi yaşatıyor.

Özellikleri:
Silestone, içerdiği yüksek kuvars miktarı sayesinde leke ve çizilmelere karşı müthiş bir dayanıklılık sağlarken, antibakteriyel özelliği sayesinde ailenizin sağlığını da korumaya devam eder.
Kuvars içeren mutfak tezgahlarında sadece Silestone tarafından sağlanan Microban Antibakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar.
SILESTONE, 50’den fazla rengi, 2 farklı şık yüzeyi ve antibakteriyel koruma özelliği ile benzersizdir. Aileniz için maksimum hijyen sağlarken evinizi özel ve elegan kılar...

Fotoğraftaki ürünün renk tonu kullanılan ışık nedeni ile orjinalinden farklı olabilir.

Selvi Mermercilik - İzmir Mutfak Tezgahı tarafından tüm Silestone Mutfak ve Banyo tezgahı uygulamalarınız itina ile yapılır.